DICOMTRADE s.r.o.

Výhradní distributor vysokonapěťových kabelových souborů

O nás

Hlavními produkty, se kterými DICOMTRADE s.r.o. obchoduje, jsou výrobky firmy PRYSMIAN. Po svém založení se firma zabývá distribucí kabelů, kabelových souborů, školící a poradenskou činností. Od roku 1999 zajišťujeme též montážní činnosti v oblasti kabelových souborů. Společnost DICOMTRADE s.r.o. dosáhla v distribuci kabelových souborů a kabelů svým profesionálním přístupem a pružnými reakcemi na nejrůznější potřeby zákazníků významné postavení na trhu.

Od roku 1998

Společnost DICOMTRADE s.r.o. byla založena 13.1.1998 a navázala tak na činnost předcházejících subjektů PIRELLI CAVI S.p.A. a Petr Kessler - DICOMTRADE. V roce 2005 nadnárodní společnost PIRELLI prodala výrobu kabelů a kabelových souborů investiční společnosti Goldman Sachs a takto vzniklá nadnárodní společnost byla pojmenována PRYSMIAN.

Progresivní partnerství

Společnost DICOMTRADE s.r.o. je firmou PRYSMIAN hodnocena jako jeden z nejlépe působících distributorů v teritoriu střední a východní Evropy.

Spokojenost zákazníků

Ve společnosti je od samého začátku svojí existence kladen maximální důraz na zajištění co nejvyšší spokojenosti zákazníka.